Výstavy

  

 Výstavy v roce 2019 

 ***

 28.10.2019 - Klubová výstava bez zadávání titulu Klubový vítěz

  Hostouň (u Kladna)

*** 

PLÁN VÝSTAV PRO ROK  2020

2.5.2020 - Hostouň - Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz

***

28.9.2020 - Hostouň - Klubová výstava bez zadávání titulu Klubový vítěz

***

17.11.2020 - Hostouň - Speciální výstava

 

Klubová výstava Hostouň 28.10.2019 výsledky

Výstavy >>

 POVÝSTAVNÍ  KATALOG

KLUBOVÁ VÝSTAVA HOSTOUŇ 28.10.2019

       

HAVANSKÝ PSÍK

 

Psi – tř. mladých

V1, CAJC, BOJ

Federico del Tacito, 19.1.2019, ČLP/HAV/4544

o: C.I.B. Alechandro Lope de Vega       m: C.I.B. Torcedore´s Euforia

ch i m: Kračková Marcela

 

V2.Eliot Briesberi, 24.11.2018, ČLP/HAV/4471

o:  Fluffy Attraction Lord Snow           m: Anjou Briesberi

ch: Košinová Markéta                                                             m: Kozar Olha

 

Psi – mezitřída

V1, CAC

Kenny Havana Angel Navajo, 6.1.2018, ČLP/HAV/4147

o:  JCH. Zodiaka Star´s Q For Quality             m: Zodiaka Star´s Trendy ´N´Chic

ch: Kristová Petra                                                                  m: Uherková Jana

 

Psi – oteřená

V1, CAC, BOB33.Eugenio del Tacito, 13.11.2017, ČLP/HAV/4088

o: C.I.B. Alechandro Lope de Vega       m: CH. Remember Me A Maiden Effort´s

ch: Kračková Marcela                                                            m: Lukáčová Zita

 

V2.Örösi Lady Doris, 23.3.2016, ČLP/HAV/4282

o: Örösi Lady Boxos                                                             m: Vyca Vom Ducatti

ch: Istvánné Tanyi                                                                 m: Maršíková Simona

 

Feny – tř. štěňat

VN1.Kioko Zipetik, 16.5.2019, ČLP/HAV/4736

o: Eugenio del Tacito                                                m: Pepina Lucky Angel Navajo

ch: Lukáčová Zita                                                                    m: Řehůřková Andrea

 

N2.Sissy Symphony Satya,  3.5.2019, ČLP/HAV/4647

o: Fluffy Attraction Lord Snow                                              m: Lota Libero Satya

ch: Grygarová Renáta                                                    m: Hanzlíková Lenka Mgr.

 

Feny – tř. dorostu

VN1.Chelsey Silavika, 25.2.2019, ČLP/HAV/4569

o: Gypsy Cetya                                                                         m: Brie Soumrak

ch: Vávrová Marie                                                                    m: Sedláková Eva

 

Feny – tř. mladých

V1, CAC, BOS

Juliette Zipetik, 13.1.2019, ČLP/HAV/4562

o: C.I.B. Alechandro Lope de Vega                        m: Rebeca havana Angel Navajo

ch i m: Lukáčová Zita                                                                             

 

VD2.Fortunata del Tacito, 19.1.2019, ČLP/HAV/4547

o: C.I.B. Alechandro Lope de Vega                            m: C.I.B. Torcedore´s Euforia

ch: Kračková Marcela                                                                   m: Hrušková Lenka

 

Feny – mezitřída

V1, CAC

Bobbo Dogabo, 30.4.2018, ČLP/HAV/4316

o: JCH. Telzaro Billy Havana                                           m: Ella from Bohemia land

ch i m: Hanilcová Šárka

 

V2.Pamela Almanach, 14.12.2017, ČLP/HAV/4117

o: CH. Leon Andruszewsky Zakatek (FCI)         m: Graicee havana Angel Navajo

ch i m: Hana Malcová

 

VD3.Olivia Bibbi Bohemia Alké, 29.11.2017, ČLP/HAV/4126

o: Nan-Šan Bohemia Alké                                                   m: Issis Imperioso Satya

ch: Grygarová Alexandra                                                      m: Blažek Jan

 

Feny – tř. otevřená

V1, CAC

Bina Royal Royal Style Bohemia, 21.3.2018, ČLP/HAV/4263

o: CH. Bicia´s Once Upon A Time                                m: Inéz from Bohemia Land

ch: Šikulová Libuše                                                        m: Zahradníková Kateřina

 

V2, R.CAC

Holy Preciosa Jane Angel Navajo, 12.12.2017, ČLP/HAV/4130

o: Fluffy Attracton (FCI) Lord Snow                 m: Quaisha havana Angel Navajo

ch: Kristová Petra                                                                        m: Uherková Jana

 

Feny – tř. vítězů

V1, CAC

Our Queen Bohemia Alké, 29.11.2017, ČLP/HAV/4127

o: Nan-Šan Bohemia Alké                                                   m: Issis Imperioso Satya

ch i m: Grygarová Alexandra

 

Feny – tř. v eteránů

V1, BOV

Remember Me A Maiden Effort´s, 18.7.2011, ČLP/HAV/2324

o: On the red Rock A Maiden Effort´s                m: Christa´s Jumpy Clown Quenna

ch: Salter G.D.                                                                          m: Kračková Marcela

 

 

Last changed: 08.11.2019 at 19:52

Back

 

 

 

Výsledky klubových výstav

KLUBOVÁ VÝSTAVA NIŽBOR 28.10.2015

KLUBOVÁ VÝSTAVA NIŽBOR 10.5.2015

KLUBOVÁ VÝSTAVA NIŽBOR 28.10.2014

KLUBOVÁ VÝSTAVA NIŽBOR 25.11.2012 - VÝSLEDKY

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ZADNÍ TŘEBAŇ 14.7.2012 - VÝSLEDKY

KLUBOVÁ VÝSTAVA ZBRASLAV U BRNA 1.5.2012 - VÝSLEDKY

KLUBOVÁ VÝSTAVA NIŽBOR 12.11.2011 - VÝSLEDKY

KLUBOVÁ VÝSTAVA ZADNÍ TŘEBAŇ 16. 7. 2011

SV Nižbor 2010

Štěňata a dorost posoudil rozhodčí pan Ing.Leoš Jančík a ostatní třídy rozhodčí z Gruzie pan Juza Beradze.

KV Klatovy 2010

Klubová výstava Praha - 24.7.2010

Vyhlášení výsledků soutěže PER ROKU 2008

Výsledky - Klubová výstava Nižbor 5.7.2009

Výsledky - Národní výstava Klatovy 14.06.2009

Výsledky - Klubová výstava České Budějovice - 07.03.2009

Výsledky - Klubová výstava Nižbor - 23.11.2008

Výsledky - Klubová výstava KCHHP - Nižbor 08.07.2007

Výsledky - Mezinárodní výstava Litoměřice 24.05.2009